
Ручка віконна ROTO LINE 377477 для алюмінієвих вікон коричнева
- Готово до відправки
- Код: 223500-9
1 500 ₴
- +380 (98) 801-12-12Роздрібний відділ
Ручка віконна ROTO LINE 377477 для алюмінієвих вікон коричнева
Ручка віконна ROTO LINE 377477 з однією передачею використовується в поворотних, поворотно-відкидних і відкидних (фрамужних) стулках в алюмінієвих вікнах. Процес регулювання простий і може бути виконаний після кріплення ручки до профілю.
Виготовлена з литого під тиском алюмінію, шестерні, поводок і пружини з оцинкованої сталі, нижня пластина з нейлону. Кріпильні пластини і гвинти з нержавіючої сталі.
Застосовується для фурнітури ROTO
Виробництво Німеччина
Відстань між кріпильними отворами 84 і 98 мм.
Ширина розетки-30мм
Висота розетки-22мм
Висота ручки-66.5мм
Довжина ручки-187.5мм
Ширина вилки-24мм
Гвинти кріплення у комплект не входять!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Roto |
| Країна виробник | Німеччина |
| Призначення ручки | Дверна/віконна |
| Механізм дії ручки | Поворотна |
| Тип ручки | На розетці |
| Матеріал ручки | Алюміній |
| Матеріал розетки/планки | Алюміній |
| Колір | Коричневий |
| Форма розетки/планки | Овальна |
| Спосіб установки | Накладний |
| Стан | Новий |
| Комплектація | |
| Кількість ручок | 1 |
| Наявність замку | Ні |
| Ключі | Ні |
| Самонарізи | Ні |
| Стяжка в зборі | Ні |
| Шестигранний ключ | Ні |
| Розміри | |
| Ширина ручки | 26 мм |
| Довжина ручки | 117 мм |
| Діаметр розетки | 122 мм |
| Ширина розетки/планки | 30 мм |
| Міжосьова відстань | 98 мм |
- Ціна: 1 500 ₴





