
Доводчик дверний CISA С1610.03.0.45 Professional Plus 2 BC STD FIRE білий
- Готово до відправки
- Код: 223498-6
5 700 ₴
- +380 (98) 801-12-12Роздрібний відділ
Виробляється в Італії
CISA — дуже відомий світовий виробник дверних довідників, автоавтоматики та фурнітури.
Дверні доводчики призначені для алюмінієвих,дерев'яних, металопластикових та інших дверей.
Завдяки нескладній конструкції довідника та якісних матеріалів, використовуваних компанією під час складання цього дверного довідника.
Доводчик має всі необхідні для комфортної роботи регулювання, як-от регулювання швидкості зачинення дверей і сили відчинення.
CISA можна укомплектувати ножицями з фіксацією (додаткова опція)
Доводчик розрахований на 500 000 циклів відкривання
Основні характеристики
-Тип дверей: одностулкова двостулкова;
-Максимальна вага дверного полотна: 80 кг;
-Максимальна ширина дверного полотна: 1100 мм;
-Максимальний кут відчинення дверей: 180°;
-Ресурс відкривань: 500 000 циклів;
Діапазон робочих температур: -15°С ~ +40°С
-Сила закривання – EN 2-4
-Регулювання: швидкість дохлопу, швидкість зачинення,гальмо відчинення
-Основна швидкість регулюється в межах 180°-15°
-Швидкість захлопування регулюється в межах 15°-0°
-Гальмо відчинення (вітрове гальмо) регулюється в межах 180°-50°
-Регулювання зусилля дотягувача гвинтом на торці корпусу
-Фіксація дверей: ні;
-Накладной монтаж;
- Світлове рішення: білий, коричневий, срібло, чорний
Розмір: 236*60*41
Комплектація:
-Дотягувач
-Тяга
-Комплект кріплення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cisa |
| Країна виробник | Італія |
| Вид доводчика | Верхнього розташування |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Конструкція доводчика | Важільний |
| Клас доводчика | 4 |
| Маса дверного полотна, до | 80 кг |
| Ширина дверного полотна | 1100 мм |
| Максимальний кут відкриття дверей | 180 град. |
| Матеріал | Алюміній |
| Колір | Білий |
| Вага | 2 кг |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики | |
| Регулювання швидкості | Так |
| Регулювання сили | Так |
| Мінімальна робоча температура | -15 град. |
| Максимальна робоча температура | 40 град. |
| Кількість циклів відкривання | 500000 |
| Розміри | |
| Довжина | 236 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Висота | 41 мм |
- Ціна: 5 700 ₴







