
Замок врізний CISA 43117 65*72 мм для ручки антипаніка
- Готово до відправки
- Код: 223498-5
900 ₴
- +380 (98) 801-12-12Роздрібний відділ
Замок дверний з функцією антипаніки, призначений для використання в протипожежних дверях,та дверях евакуаційних виходів. Дана модель замка приміняється в металеві, дерев’яні та алюмінієві одностулкові двері.
Особливості:
-Замок має 2-ва незалежні отвори під стержні ручок з обох сторін
-Матеріал язичка-оцинкована сталь
-Матеріал торцевої планки-нержавіюча сталь
-Для евакуаційних виходів будь-якої сторонності
-Підходить для одностулкових та активної стулки двостулкових дверей.
-приміняється з системою антипаніка врізного типу.
-Підходить для протипожежних дверей
Спосіб монтажу-врізний
-Місце монтажу-нижній
-Спосіб фіксації-язичок
Механізм закривання-євроциліндр
Виліт защіпки-12 мм
-Дорнмас-65 мм
-Міжосьова відстань-72 мм
-Циліндр в комплекті НЕ включений
-Використання в місцях з великою інтенсивністю руху людей.
-Висока корозійна стійкість при зовнішній температурі від -10° до +60°С. (96 годин)
-Країна виробник-Італія.
Комплектація:
-Механізм замка
-Гвинт для кріплення серцевини
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Cisa |
| Країна виробник | Італія |
| Застосування замку | Захисна конструкція, Металеві двері, Дерев'яні двері |
| Тип встановлення замку | Врізний |
| Відкриття блоку | Універсальне |
| Клас захисту замку | 2 |
| Матеріал замку | Анодований алюміній |
| Механізм секретності | Циліндровий |
| Можливість заміни механізму | Так |
| Кількість напрямків замикання | 1 |
| Кількість точок замикання | 1 |
| Міжосьова відстань | 72 мм |
| Стан | Новий |
| Тип замка | центральний |
| Тип замикання | Основний |
| Розташування | Вертикальне |
| Додаткові | |
| Реверсивна заскочка | Так |
| Backset | 65 мм |
| Комплектація | |
| Корпус замку | Так |
| Загальні | |
| Мінімальна робоча температура | -10 град. |
| Максимальна робоча температура | 60 град. |
| Ширина | 24 мм |
| Висота | 235 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Реверсивна защелка | Так |
- Ціна: 900 ₴




