
Ручка на планці KEDR 62.326-AL WC 62 мм хром
- Готово до відправки
- Код: 223498-3
460 ₴
+380 (50) 917-75-17
Роздрібний відділ
- +380 (98) 801-12-12Роздрібний відділ
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ручка на планці KEDR 62.326-AL WC 62 мм хром
Виробник KEDR
Країна-виробник Китай
Міжосьова відстань 62 мм
Матеріал алюміній
Колір хром
Сторона відкривання універсальна
Тип монтажа накладной
Застосування для металевих, дерев'яних дверей, каліток.
Основною особливістю ручки є наявність воротка.
Виробник KEDR
Країна-виробник Китай
Міжосьова відстань 62 мм
Матеріал алюміній
Колір хром
Сторона відкривання універсальна
Тип монтажа накладной
Застосування для металевих, дерев'яних дверей, каліток.
Основною особливістю ручки є наявність воротка.
Комплектація:
-Комплект ручек.
-Штифт для ручок.
-Стяжні гвинти.
-Комплект шурупів.
-Комплект гужонів.
-Шестигранний ключ.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Кедр |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення ручки | Дверна |
| Призначення дверної ручки | Для вхідних дверей/для міжкімнатних дверей |
| Механізм дії ручки | Натискна |
| Тип ручки | На планці |
| Матеріал ручки | Алюміній |
| Матеріал розетки/планки | Алюміній |
| Покриття | Хром |
| Колір | Хром |
| Стиль виконання | Хай-тек |
| Форма розетки/планки | Овальна |
| Спосіб установки | Накладний |
| Стан | Новий |
| Комплектація | |
| Кількість ручок | 2 |
| Наявність замку | Ні |
| Ключі | Ні |
| Самонарізи | Так |
| Стяжка в зборі | Так |
| Шестигранний ключ | Так |
| Розміри | |
| Ширина розетки/планки | 37 мм |
| Висота розетки/планки | 165 мм |
| Міжосьова відстань | 62 мм |
- Ціна: 460 ₴



