
Дверний довідник KEDR A061 з ножицями чорний
- Готово до відправки
- Код: 223497-2
950 ₴
- +380 (98) 801-12-12Роздрібний відділ
Дверний довідник KEDR A061 з ножицями чорний
Для дверей вагою 45-75 кг
Представлені в кольорах: білий, коричневий, срібло.
Опис моделі:
Доводчик верхнього монтажу для внутрішніх дверей, завширшки до 1100 мм.
Має силу зачинення EN 2 (ширина стулки до 850 мм).
Кут відкривання становить 180 градусів.
Регулювання швидкості закривання та кінцевого дохлопу регулюються двома незалежними регулювальними клапанами.
Застосування:
-Для верхнього монтажу.
-Для правих і лівих стулок.
-Для внутрішніх дверей будь-якого типу
-Установлюється як на дверну коробку, так і на стулку.
Основні характеристики:
-Сила закривання: EN 3
-Рекомендована вага стулки: до 75 кг.
-Максимальна ширина стулки: до 1100 мм.
-Регулювання швидкості закривання: є.
- Регулювання кінцевого дохлопу: є.
-Максимальний кут відкривання: 180°.
-Фіксація стулки у відкритому положенні: ні.
- Температурний режим роботи: -20/+50 °C.
- Габарити: Довжина/Ширина/Висота: 175x42x64 мм
- Відстань між отворами кріплення — 162x19 мм.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Кедр |
| Країна виробник | Китай |
| Вид доводчика | Верхнього розташування |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Конструкція доводчика | Важільний |
| Клас доводчика | 3 |
| Маса дверного полотна, до | 75 кг |
| Ширина дверного полотна | 1100 мм |
| Максимальний кут відкриття дверей | 180 град. |
| Матеріал | Алюміній |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики | |
| Регулювання швидкості | Так |
| Регулювання сили | Так |
| Мінімальна робоча температура | -15 град. |
| Максимальна робоча температура | 40 град. |
| Кількість циклів відкривання | 500000 |
| Розміри | |
| Довжина | 187 мм |
| Ширина | 42 мм |
| Висота | 64 мм |
- Ціна: 950 ₴






