
Доводчик для хвіртки ALDEGHI LUIGI 114ZN лівий чорний цинк
- Готово до відправки
- Код: 223492-7
1 100 ₴
- +380 (98) 801-12-12Роздрібний відділ
Доводчик для хвіртки ALDEGHI LUIGI 114ZN лівий чорний цинк
Країна-виробник: Італія
Доводчик ALDEGHI LUIGI встановлюється переважно на хвіртки або легкі двері.
Монтується доводчик накладним способом на раму з боку петель. Регулювання зусилля здійснюється шляхом натягу пружини за допомогою шестигранного ключа.
Завдяки гумовому колесу, яке приховане в корпусі доводчика, відкривання та закривання відбувається максимально тихо.
Особливості:
-автоматичний доводчик для закривання дверей
-для лівосторонніх стулок
-монтаж на правосторонні двері здійснюється шляхом перевертання доводчика на 180°
-монтаж здійснюється на раму з боку петель
-максимально допустима вага стулки до 60 кг
-максимально допустима ширина стулки до 950 мм.
-регулювання швидкості закривання відбувається шляхом натягу пружини
-робоча температура від -35°С до +50°С.
-габаритні розміри 210*39*170 мм.
Комплектація:
-доводчик
-шестигранний ключ
-стопер
-інструкція
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ALDEGHI LUIGI |
| Країна виробник | Італія |
| Вид доводчика | Верхнього розташування |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Конструкція доводчика | Важільний |
| Клас доводчика | 2 |
| Маса дверного полотна, до | 60 кг |
| Ширина дверного полотна | 950 мм |
| Матеріал | Сталь |
| Покриття | Цинк |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики | |
| Регулювання сили | Так |
| Мінімальна робоча температура | -35 град. |
| Максимальна робоча температура | 50 град. |
| Кількість циклів відкривання | 500000 |
| Розміри | |
| Довжина | 170 мм |
| Ширина | 39 мм |
| Висота | 225 мм |
- Ціна: 1 100 ₴




