
Ручка на планці SIBA ECO BARI 85 мм нікель сатин
- Готово до відправки
- Код: 223492-3
650 ₴
+380 (50) 917-75-17
Роздрібний відділ
- +380 (98) 801-12-12Роздрібний відділ
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ручка на планці SIBA ECO BARI 85 мм нікель сатин
Натискні ручки на планці встановлюються на вхідні або міжкімнатні дерев'яні або металеві двері. Виготовляються зі спеціального сплаву алюмінію. Матеріал ручки має спеціальне покриття, головне призначення якого — запобігти процесу окислення металу на повітрі та захистити його від механічних пошкоджень.
Виробник SIBA
Країна-виробник Туреччина
Міжосьова відстань 85 мм
Ширина планки 46 мм
Міжболтова відстань
Матеріал алюміній
Колір матовий нікель сатин
Сторона відкривання універсальна
Тип монтажу накладний
Застосування для металевих дверей
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Siba |
| Країна виробник | Туреччина |
| Призначення ручки | Дверна |
| Призначення дверної ручки | Для вхідних дверей/для міжкімнатних дверей |
| Механізм дії ручки | Натискна |
| Тип ручки | На планці |
| Матеріал ручки | Алюміній |
| Матеріал розетки/планки | Алюміній |
| Покриття | Гальваніка |
| Колір | Нікель |
| Форма розетки/планки | Прямокутна |
| Спосіб установки | Накладний |
| Вага | 1 кг |
| Стан | Новий |
| Комплектація | |
| Кількість ручок | 2 |
| Наявність замку | Ні |
| Стяжка в зборі | Так |
| Розміри | |
| Ширина розетки/планки | 43 мм |
| Міжосьова відстань | 85 мм |
- Ціна: 650 ₴




