
Замок для дверей врізний KEDR CLASS 3001 сувальдний
- Готово до відправки
- Код: 223391-6
580 ₴
+380 (50) 917-75-17
Роздрібний відділ
- +380 (98) 801-12-12Роздрібний відділ
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Замок для дверей врізний KEDR CLASS 3001 сувальдний
Замок застосовується для встановлення в дерев'яні та металеві двері товщиною 40-50 міліметрів. Даний замок є універсальним, можливе встановлення як у ліві, так і в праві двері. У комплекті 5-ть сталевих ключів. Замок відмикається і замикається зсередини і зовні ключем.
Покриття корпусу - цинк. Покриття лицьової планки - хром. Виготовлений із високоміцних матеріалів. Має захисне покриття
Клас захисту 3
Виробництво Китай
Комплект ключів 4шт
Довжина планки 180мм
Вихід ригелів 26мм
Діаметр ригеля 15.8мм
Кількість ригелів-3шт
Комплектація:
-Механізм замка.
-Зворотня планка.
-4 ключа.
-Комплект кріплення.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Кедр |
| Країна виробник | Китай |
| Застосування замку | Металеві двері, Дерев'яні двері |
| Тип встановлення замку | Врізний |
| Відкриття блоку | Універсальне |
| Клас захисту замку | 3 |
| Матеріал замку | Алюмінієвий сплав |
| Колір замку | Сріблястий |
| Механізм секретності | Сувальдний |
| Кількість механізмів | 1 |
| Можливість заміни механізму | Так |
| Кількість напрямків замикання | 1 |
| Кількість точок замикання | 1 |
| Кількість ригелів | 3 |
| Форма ригеля | Циліндрична |
| Діаметр ригеля | 15.8 мм |
| Вихід ригеля | 26 мм |
| Стан | Новий |
| Додаткові | |
| Реверсивна заскочка | Ні |
| Відкриття пристрою | Ключем |
| Backset | 65 мм |
| Комплектація | |
| Корпус замку | Так |
| Кількість ключів | 4 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Реверсивна защелка | Ні |
- Ціна: 580 ₴



