
Ручка на планці SIBA MILAS 85 мм матовий нікель хром
- Готово до відправки
- Код: 223359-2
650 ₴
+380 (50) 917-75-17
Роздрібний відділ
- +380 (98) 801-12-12Роздрібний відділ
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ручка на планці SIBA MILAS 85 мм матовий нікель хром
Ручки SIBA MILAS – це ночівля якісна фурнітура за прийнятну ціну. Застосовують цю ручку
для вхідних або міжкімнатних дверей. Ручка виготовлена із цинкового сплаву. Цей матеріал дуже міцний та стійкий до навантажень. Сама натискна ручка оснащена пружинним механізмом, що забезпечує комфортне використання та гарантує понад 200 тисяч натискань.
Виробник SIBA
Країна виробник Туреччина
Міжосьова відстань 85мм
Ширина планки 42мм
Міжболтова відстань
Матеріал ZAMAK
Колір матовий хром
Сторона відкривання універсальна
Тип монтажу накладної
Застосування для металевих дверей
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Siba |
| Країна виробник | Туреччина |
| Призначення ручки | Дверна |
| Призначення дверної ручки | Для вхідних дверей |
| Механізм дії ручки | Натискна |
| Тип ручки | На планці |
| Форма розетки/планки | Овальна |
| Спосіб установки | Накладний |
| Стан | Новий |
| Комплектація | |
| Кількість ручок | 2 |
| Наявність замку | Ні |
| Стяжка в зборі | Так |
| Розміри | |
| Довжина ручки | 115 мм |
| Ширина розетки/планки | 42 мм |
| Міжосьова відстань | 85 мм |
- Ціна: 650 ₴



