
Ручка на планці SIBA BARI 62 мм WS матовий нікель хром
- Готово до відправки
- Код: 0240-814570
1 100 ₴
+380 (50) 917-75-17
Роздрібний відділ
- +380 (98) 801-12-12Роздрібний відділ
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ручка на планці SIBA BARI 62 мм WS матовий нікель хром
Виробник SIBA
Країна виробник Туреччина
Міжосьова відстань 62мм
Ширина планки 45мм
Міжболтова відстань 165мм
Матеріал ZAMAK
Колір матовий нікель темне золото
Сторона відкривання універсальна
Тип монтажу накладної
Застосування для металевих дверей
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Siba |
| Країна виробник | Туреччина |
| Призначення ручки | Дверна |
| Призначення дверної ручки | Для вхідних дверей |
| Механізм дії ручки | Натискна |
| Тип ручки | На планці |
| Матеріал ручки | Сплав ZAMAK |
| Покриття | Гальваніка |
| Форма розетки/планки | Прямокутна |
| Спосіб установки | Накладний |
| Стан | Новий |
| Комплектація | |
| Кількість ручок | 2 |
| Наявність замку | Ні |
| Самонарізи | Ні |
| Стяжка в зборі | Так |
| Розміри | |
| Довжина ручки | 200 мм |
| Ширина розетки/планки | 45 мм |
| Міжосьова відстань | 62 мм |
- Ціна: 1 100 ₴



