
Ручка на планці TRION POLIS 85 мм антична бронза
- Готово до відправки
- Код: 0240-814427
500 ₴
+380 (50) 917-75-17
Роздрібний відділ
- +380 (98) 801-12-12Роздрібний відділ
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ручка на планці TRION POLIS 85 мм антична бронза
Виробник TRION
Країна виробник Китай
Міжосьова відстань 85 мм
Міжболтова відстань 220 мм
Ширина планки 40 мм
Матеріал сталь/алюміній (Це не надто міцний, проте легкий та приємний на дотик матеріал.)
Колір антична бронза
Сторона відкривання універсальна
Тип монтажу накладної
Застосування для металевих,дерев'яних дверей,хвірток.
Виробник TRION
Країна виробник Китай
Міжосьова відстань 85 мм
Міжболтова відстань 220 мм
Ширина планки 40 мм
Матеріал сталь/алюміній (Це не надто міцний, проте легкий та приємний на дотик матеріал.)
Колір антична бронза
Сторона відкривання універсальна
Тип монтажу накладної
Застосування для металевих,дерев'яних дверей,хвірток.
Комплектація:
-Комплект ручок (2 шт).
-Штифт для ручок.
-Комплект шурупів.
-Стяжні гвинти.
-Шестигранний ключ.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TRION |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення ручки | Дверна |
| Призначення дверної ручки | Для вхідних дверей |
| Механізм дії ручки | Натискна |
| Тип ручки | На планці |
| Матеріал ручки | Алюміній |
| Матеріал розетки/планки | Сталь |
| Покриття | Гальваніка |
| Колір | Бронзовий |
| Форма розетки/планки | Овальна |
| Спосіб установки | Накладний |
| Стан | Новий |
| Комплектація | |
| Кількість ручок | 2 |
| Наявність замку | Ні |
| Ключі | Ні |
| Стяжка в зборі | Так |
| Розміри | |
| Ширина розетки/планки | 40 мм |
| Висота розетки/планки | 240 мм |
| Міжосьова відстань | 85 мм |
- Ціна: 500 ₴




