
Доводчик дверний GU OTS 140 з ножицями білий
- Готово до відправки
- Код: 7700-601
1 850 ₴
+380 (50) 917-75-17
Роздрібний відділ
- +380 (98) 801-12-12Роздрібний відділ
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доводчик дверний GU OTS 140 з ножицями білий
Виробляється в Німеччині
Встановлюється на металеві,алюмінієві,дерев'яні та металопластикові двері.
Застосування:
- Для верхнього монтажу
- Для внутрішніх та зовнішніх дверей
- З петлевою боку – на стулку, на зворотному петлевий стороні ― на раму.
Технічна інформація:
- Потужність доводчика регулюється в розмірах EN 2/3/4
- Регулювання:
- швидкість закривання
- швидкість (зусилля) дожима
- Максимальна ширина стулки до 950 мм
- Максимальна вага стулки до 70 кг.
- Температурний діапазон:
- від ― 15 + 40°С
- Клапан захищає доводчик від перевантажень
- Максимальний кут відкриття 180°
- Контрольована швидкість закривання по всьому повороту двері
Додаткові опції:
Не входять в стандартний комплект,можна замовити додатково
-ножиці з фіксацією
-монтажна пластина
Колір: срібло,темно-коричневий, білий.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | G-U BKS |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вид доводчика | Верхнього розташування |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Конструкція доводчика | Важільний |
| Клас доводчика | 4 |
| Маса дверного полотна, до | 70 кг |
| Ширина дверного полотна | 950 мм |
| Максимальний кут відкриття дверей | 180 град. |
| Матеріал | Алюміній |
| Колір | Білий |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики | |
| Регулювання швидкості | Так |
| Регулювання сили | Так |
| Мінімальна робоча температура | -15 град. |
| Максимальна робоча температура | 40 град. |
| Кількість циклів відкривання | 500000 |
| Розміри | |
| Довжина | 221 мм |
| Ширина | 58 мм |
| Висота | 43 мм |
- Ціна: 1 850 ₴



