
Фрамужный відкривач GEZE ECchain ланцюговий привід білий
- В наявності
- Код: 7700-325
8 100 ₴
- +380 (98) 801-12-12Роздрібний відділ
Фрамужний привід GEZE ECchain ланцюговий привід білий
Ланцюгові приводи GEZE ECchain призначені для автоматизації процесу провітрювання (230 В). Економічна та ефективна базова модель підходить для використання в приватних житлових будинках. ECchain може встановлюватися також на невеликі фрамуги, дозволяючи отримати максимальний кут відкривання при малій висоті стулки. Регульована довжина ходу 200 або 400 мм. Можливість регулювання довжини ходу дозволяє задовольнити різні вимоги, пов'язані з вентиляцією. Завдяки різним колірним варіантам привід підбирається відповідно до наявних віконних профілів. Монтаж ECchain здійснюється швидко і просто.
Просте рішення для автоматизації процесу вентиляції в області вікон і фасадів
Універсальне застосування, призначений для приватних житлових будинків
Нижньопідвісні, верхньопідвісні та поворотні вікна
Стулки, що відкриваються всередину та назовні
Встановлення на дерев'яні, пластикові та алюмінієві віконні профілі
Монтаж на раму
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Geze |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вид доводчика | Верхнього розташування |
| Клас доводчика | 4 |
| Конструкція доводчика | Безважільний |
| Маса дверного полотна, до | 200 кг |
| Матеріал | Алюміній |
| Покриття | Без покриття |
| Стан | Новий |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Колір | Чорний |
| Розміри | |
| Висота | 44 мм |
| Довжина | 409 мм |
| Ширина | 63 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Максимальна робоча температура | 60 град. |
| Мінімальна робоча температура | -10 град. |
- Ціна: 8 100 ₴










