
Ручка віконна вузька біла
- Готово до відправки
- Код: 7700-279
300 ₴
+380 (50) 917-75-17
Роздрібний відділ
- +380 (98) 801-12-12Роздрібний відділ
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ручка віконна вузька 15 мм біла
Країна виробник Україна
Віконна ручка "Гриф" призначена для встановлення на металопластикові вікна чи двері.
Ручка приміняється для вікон із відкриванням стулки на зовні. Висока якість виробництва.
Матеріал ручки-алюміній.
Матеріал розетки-алюміній.
Гвинти у комплекті
Штифт-від 35 мм
Колір білий (RAL9016) Фіксація-45˚/90˚
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Astex Group |
| Країна виробник | Україна |
| Призначення ручки | Дверна/віконна |
| Механізм дії ручки | Поворотна |
| Тип ручки | На розетці |
| Матеріал ручки | Алюміній |
| Матеріал розетки/планки | Алюміній |
| Покриття | Фарба |
| Колір | Білий |
| Форма розетки/планки | Прямокутна |
| Спосіб установки | Накладний |
| Стан | Новий |
| Комплектація | |
| Кількість ручок | 1 |
| Наявність замку | Ні |
| Ключі | Ні |
| Самонарізи | Так |
| Стяжка в зборі | Так |
| Шестигранний ключ | Ні |
| Розміри | |
| Ширина ручки | 15.5 мм |
| Довжина ручки | 128 мм |
| Ширина розетки/планки | 15.5 мм |
| Висота розетки/планки | 16 мм |
| Міжосьова відстань | 43.2 мм |
- Ціна: 300 ₴











