
Доводчик дверний Geze TS 1500 зі ковзною шиною з фіксацією сірий
- Готово до відправки
- Код: 7700-271
2 500 ₴
- +380 (98) 801-12-12Роздрібний відділ
Доводчик дверний Geze TS 1500 зі ковзною шиною з фіксацією сірий
Дверний доводчик верхнього розташування GEZE TS 1500 G зі ковзною шиною призначений для внутрішніх дверей з дверними стулками шириною до 750 мм та вагою до 60 кг. Сила закривання EN 1. Використовується для дверей з правим та лівим упором без перестановки. Регулює гідравлічний кінцевий дохлоп і швидкість закривання.
Характеристики: Дверний доводчик GEZE TS 1500
Виробник GEZE GmbH, Німеччина
Тип доводчика дверей Доводчик зі ковзним каналом
Вага дверей до 60 кг.
Ширина дверей до 750 мм.
Тип важеля ковзний канал
Фіксація відкритого становища є
Зусилля доводчика EN 1
Функція дохлопу є
Амортизатор закривання немає
Затримка закриття є
Протипожежні двері так
Умови експлуатації -15 ºC ~+40 ºC
Габаритні розміри 226 x 46 x 60 мм
Доступні у кольорі:
-білий
-коричневий
-сірий
-чорний
-антрацит
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Geze |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 1.4 кг |
| Вид доводчика | Верхнього розташування |
| Клас доводчика | 1 |
| Конструкція доводчика | Важільний |
| Максимальний кут відкриття дверей | 180 град. |
| Маса дверного полотна, до | 60 кг |
| Матеріал | Алюміній |
| Покриття | Полімерне |
| Стан | Новий |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Колір | Сірий |
| Ширина дверного полотна | 750 мм |
| Розміри | |
| Висота | 46 мм |
| Довжина | 226 мм |
| Ширина | 60 мм |
- Ціна: 2 500 ₴







