
Ручка віконна ROTO SWING Secustik срібло
- Готово до відправки
- Код: 7700-260
340 ₴
- +380 (98) 801-12-12Роздрібний відділ
Ручка віконна ROTO SWING Secustik срібло
Ручка Roto Swing-це преміальна лінія віконних ручок від провідного німецького виробника фурнітури Roto Frank. Вона вирізняється впізнаваним футуристичним дизайном зі згладженими лініями та високим рівнем ергономіки.
Особливості та переваги:
Ергономічна форма: Відсутність гострих кутів та плавний вигин рукоятки дозволяють ручці ідеально «лягати» в руку.
Висока надійність: Основа та ручка виготовлені з міцного алюмінієвого сплаву методом лиття під тиском, що гарантує довгий термін служби.
Чітка фіксація: Механізм забезпечує точну фіксацію ручки під кутом 45° (для мікропровітрювання) та 90°.
Дизайнерська серія: Ручка ідеально доповнює вікна з ПВХ, дерева та алюмінію, надаючи їм індивідуального вигляду.
Вбудована система Secustik, є базовим рішенням для захисту від злому.
Виробляється відомою німецькою компанією HOPPE для Roto Frank
Виробництво Німеччина
Довжина штифта 37мм
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hoppe |
| Країна виробник | Німеччина |
| Призначення ручки | Дверна/віконна |
| Механізм дії ручки | Поворотна |
| Тип ручки | На розетці |
| Матеріал ручки | Алюміній |
| Матеріал розетки/планки | Металопластик |
| Покриття | Гальваніка |
| Колір | Сріблястий |
| Форма розетки/планки | Овальна |
| Спосіб установки | Накладний |
| Стан | Новий |
| Комплектація | |
| Кількість ручок | 1 |
| Наявність замку | Ні |
| Ключі | Ні |
| Самонарізи | Ні |
| Стяжка в зборі | Так |
| Шестигранний ключ | Ні |
| Розміри | |
| Довжина ручки | 119 мм |
| Ширина розетки/планки | 29.9 мм |
| Висота розетки/планки | 12.7 мм |
| Міжосьова відстань | 43 мм |
- Ціна: 340 ₴







